Atraskite išskirtinį gyvenimo būdą su pirmaujančiu aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto tiekėju NOTAS INVEST

Mums svarbu

Efektyvumas

Maksimali orientacija į kliento poreikius ir sprendimai teikiantys didžiausią naudą.

Pasitikėjimas

Sąžiningumas ir visiškas atsidavimas teikiamų paslaugų kokybei.

Inovacijos

Atvirumas pokyčiams ir naujovėms, taip greitai beiskeičiančiame pasaulyje.

Kokybė

Siekti rezultatų įvairiausiose situacijose, randant išeitis tenkinančias abi puses. Išlaikant pagarbą, klientams, partneriams, kolegoms ir darbui.

Pelagos beachfront residences vila pietų Kipre

Apie mus

Įmonė NOTAS INVEST  yra viena iš pirmaujančių aukščiausios klasės nekilnojamojo turto tiekėjų. Mūsų paslaugos apima platų prabangių objektų asortimentą ir mes pasirūpinsime, kad bendraudami su mumis gautumėte geriausią patirtį. Šią įmonę įkūrėme norėdami padėti žmonėms rasti namus, kurių jie nusipelnė, o mūsų misija bus užtikrinti, kad jūsų gyvenimo būdas būtų išskirtinis.

Atsiliepimai kalba patys už save

Įsigijome su vyru apartamentus pernai metais pietų Kipre. Esame be galo patenkinti, kadangi nereikėjo rūpintis apdaila, atskridome jau į savo poilsio namus ir tą pačią minutę jau galėjome įsikurti. Ilgai svarstėme tarp Lietuvos pajūrio, tačiau įvertinus, kad skrydis trunka tiek pat kiek kelionė automobiliu į Palangą, pasirinkome Kiprą. Neslėpsiu, kad ir kaina buvo labai viliojanti. Ačiū, NOTAS INVEST dar kartą - už viską.
by NIJOLĖ IR RIMAS
Kadangi po pandemijos metų tapo įprastą dirbti iš namų,pradėjau dažniau keliauti po Europą. Tačiau vis norėdavo įsikurti ilgesniam laikui. Ieškojau gero oro, adekvačios būsto kainos ir normalių kainų skrydžiams 🙂 Tada atradau Kiprą! Net nedvejodama įsigijau savo antrąjį būstą. Šiame gyvenimo etape, praleidžiu daugiau nei 80 proc. savo nuotolinio darbo, apartamentuose Kipre! Svajonė virto realybė, ačiū.
by LAURA
Turėjome su vyru prikaupę nemažai santaupų, norėjome jas kažkur panaudoti, bet, kad dar gautume investicinės grąžos. Pradėjome domėtis nekilnojamu turtu užsienyje, draugai kaip tik buvo įsigyję vasarnamį Kipre. Supažindino mus su Notas Invest. Nepraėjo net dvi savaitės ir įsigyjome apartamentus. Juos panaudojome nuomai ir savo poilsiui 🙂 Šiai dienai gauname pasyvias pajamas ir panašu, kad patys nemažai laiko praleidžiame Kipre, nes šiltas sezonas, kaip vyras sako, atrodo niekada ten nesibaigia 🙂 Esame labai dėkingi, nes uždirbame iš savo santaupų ir turime galimybę, nesukti galvos kur patys poilsiausime.
by JOLANTA IR DARIUS

Compare listings

Compare